Akcijos

Nuostabus pasiūlymas!

Organizuojame Pasakiškas Šventes! Viską galime suorganizuoti už Jus !

Užsisakius gimtadienį Spalio mėnesiui iki rugsėjo 30 d. dalyvaujate akcijoje ir gaunate nemokamą šventės vietos paruošimą ir sutvarkymą :)

Primename, kad švenčiant gimtadienį žaidimų kambaryje nuo rugsėjo 13 d. Visi dalyviai vyresni nei 16 m. Turi turėti galimybų pasą.

Norite pasikviesti daug draugų, o tėveliai nerimauja kad nesusitvarkys?! Ne problema! Alisos kolektyvas pasiruošęs padėti ! Skambinkite ir surengsime Pasakišką ir nepamirštamą šventę !!!

Pasiūlymas norintiems žaisti pas mus dažniau, o mokėti pigiau - ABONEMENTAS!

Visi tėveliai žino, kad geriausias poilsis vaikams — tai visiškas nusivarymas nuo kojų ir pašėlęs išdykavimas!

Būtent tai Jūsų vaikams siūlo vaikų žaidimų šalis ALISA. Šioje stebuklingoje šalyje Jūsų vaikučių laukia nepakartojama kelionė į gamtos, gyvūnėlių, žaidimų ir atrakcionų džiungles. Čia galima nevaržomai lakstyti, šokinėti, rėkauti, verstis kūlversčiais, laipioti, žaisti, mėtytis, nardyti, čiuožinėti, slėptis, karstytis, linksmintis... Įdomų užsiėmimą atras kiekvienas vaikas!

Žaidimų šalyje ALISA Jūsų vaikų nekantriai laukia šios linksmybės:

 • Gyvasis kampelis, kuriame turėsite unikalią galimybę pažaisti su triušiukais, jūrų kiaulytėmis, Degu voverytėmis.
 • Išdykėlių oazė – tai aktyvių žaidimų erdvė su didžiuliu spalvotų kamuoliukų baseinu, čiuožyklomis, batutu, kopimo siena ir kitomis pramogomis.).
 • Gudručių kampelis – tai edukacinė zona, kurioje vyks įvairios edukacinės bei kūrybinės pamokėlės, jų metų vaikučiai pasigamins sau ar tėveliams kažką naujo, įdomaus, pieš, lipdys, karpys, klijuos ir tikrai nenuobodžiaus. Ant scenos vyks karaokė, dainavimo pamokėles, vaikai vaidins teatrą, šoks.
 • Dvynukų dienos!

  Žaidimų šalis ALISA taiko specialias nuolaidas visiems dvynukams, trynukams!
  KIEKVIENĄ KETVIRTADIENĮ DVYUNKAI, TRYNUKAI mūsų vaikų žaidimų šalyje gali pramogauti su 50 % nuolaida!
  SUBURKIME DIDŽIAUSIĄ DVYNUKŲ KOMPANIJĄ VIENOJE VIETOJE!

  Vaikų su specialiais poreikiais dienos!

  Žaidimų šalis ALISA taiko specialias nuolaidas visiems vaikams sergantiems onkologinėmis ligomis bei vaikams turinčiais specialiųjų poreikių!

  KIEKVIENO MĖNESIO PIRMĄJĮ ANTRADIENĮ nuo 11 iki 17 valandos Jūs galėsite pramogauti NEMOKAMAI!

  DRAUGE MES GALIME VISKĄ!!!